Kniha návštěv

POZOR OŽRALÁ ZABÍJÁCKÁ OZBROJENÁ RODINA HÁJKOVA VÁS SMÍ VŠECHNY VYKRÁST A POZABÍJET!§

Jaroslav Kvasnička | 14.08.2016

Datum: 14.08.2016
Vložil: Jaroslav Kvasnička
Titulek: POLICIE IVANČICE LŽE,KRADE,VRAŽDÍ A JE PROTI NÁM VŠEM PLACENÁ KŘIVOU VLÁDOU ČR!§

Jaroslav Kvasnicka
1 min
OPROTI HRDLOŘEZCE LENCE KLUSÁKOVÉ Z JAMOLICE 182 MASOVÉ VRAŽEDKYNI JE TOHLE ČAJÍČEK Z OSLA:Radmila Janíková Zase nějaké psychicky narušené božátko. Zaplaťpánbůh že to nemá nic společného s islámem.

Ve Švýcarsku zaútočil muž ve vlaku hořlavinou a nožem, sedm zraněných
Sedm lidí zranil 27letý muž, který ve vlaku ve švýcarském kantonu St. Gallen zaútočil na cestující hořlavou tekutinou a nožem. Podle prvních informací zranil sedm lidí…
NOVINKY.CZ
To se mi líbí
To se mi líbí
Super
Haha
Paráda
To mě mrzí
To mě štve
KomentářSdílet
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 min
RODINA HÁJKOVA Z IVANČIC NÁJEMNÍ LOUPEŽNÍ VRAZI PANA KOCIÁNA OSP s.r.o. Moravský Krumlov co jako černí koně zabíjí léta letoucí pro PČR Ivančice:,,TŘEBA SI JE TAKÉ VEZME PAN KOCIÁN K SOBĚ DOMŮ DO DOMU,KTERÝ MI HAJZL ZATRACENEJ UKRADLA VYKRADL!ANEB PATRIARCHA INSOLVENČNÍ MAFIE KRAJSKÝ SOUD BRNO HUSOVA 15!"

Švédské úřady vyzývají občany k ubytování uprchlíků v jejich domovech
Úrady vo Švédskom meste Norrtälje žiadajú všetkých majiteľov domov, aby svoje príbytky poskytli pre imigrantov. Tí sa totiž už dhodobo sťažujú.
AUTOR: CESKOAKTUALNE.CZ
Odpovědět


Více zde: https://www.diskuse-ivancice-a-o-vsem.cz/

Prasklice

Mirka Vránová | 26.07.2013

Tak vám můžu sdělit, že královsky jsme se nebavili jen mi na hřišti, nýbrž i polovina dědiny, která seděla doma na zahradách a poslouchala. Ještě teďka mě zastavují lidi a ptají se na vás. Byli ste jedineční. Díky

zážitek roku

Markéta | 05.05.2013

Tak včera v Ivančicích, milá kapelo, to byl zážitek roku! Kapela, která před výplatami zaplní hospodu tak, že přebyteční jedinci smutně postávají venku a zvedne všechny ze židlí k tanci se hned tak neslyší! :-) Chromí odhodili vozíky, mrtví ožili, hluší proslechli, vidomí oslepli! Taková to byla paráda! :-) Díky za skvostný zážitek a už se od vás nehnu na krok! :-)

Pozdrav Evelině a spol.

Jirka Kuchovský | 27.06.2012

Ahoj Evi, zase jsem prošvihl koncert tak koukám aspoň na Vaše stránky. Tak ať se Vám dobře daří !

bonz z Buráku

laďa | 29.08.2011

Na nultém ročníku Dobromilického buráku byla ke slyšení suprová muzika jednak obsazením kapel a taky díky výbornýmu zvuku. Akorát návtěvnost byla slabší. Ale ti co vydrželi, se bavili až do čtyř do rána. To z nás asi měli v dědině radost :-) Ale hanáci só v pohodě.

pochvala

laďa | 29.08.2011

patří Danovi za nové "imič" stránek. konečně web dělá Někdo.

Přidat nový příspěvek